Arau Baby ķermeņa ziepes

Arau Baby ķermeņa ziepes

  • Ražotājs: Arau Baby
  • Modelis: Arau Baby Body Soap 257155
  • Pieejamība: Pieejams
12.00€ Bez nodokļa: 9.92€

Arau Baby ķermeņa ziepes

Pudele 450 ml 

 

Nomazgājiet bērniņu no galvas līdz pat pēdiņām ar maigajām Arau Baby ķermeņa ziepju putām. Nelielie burbulīši maigi nomazgās bērniņa maigo ādu un izmazgās matus, gādājot par nomierinošu un jautru vannošanos. Putu pumpi ir viegli izmantot, tādēļ varat izspiest putas ar vienu roku.

 

Sastāvdaļas                  Ūdens, kālija ziepju bāze, glicerīns, lavandas eļļa, laima eļļa, šiso

ekstrakts, rozmarīna ekstrakts, BG.

 

Krēmīgas un biezas putas no pumpja

 

Arau Baby ķermeņa ziepes tiek izvadītas no pudeles ar pumpja palīdzību, tādēļ varat viegli nomazgāt bērniņu ar vienu roku. Arau Baby biezās putas maigi nomazgā ar mazāku berzi, pasargājot ādu mazgāšanās laikā. Tas samazina kairinājumu, tajā pašā laikā nodrošinot augstvērtīgu ādas attīrīšanu.

Bagātīgās krēmveida putas sasaistās ar netīrumiem un taukvielām, attīrot ādu bez stingras berzēšanas.

 

Lieliski piemērotas mazgāšanai ar roku.

Bērniņa mazgāšana ar roku un Arau Baby ir maigākais veids, kā rūpēties par tīru ādu. Mazgāšanas lupatiņa var kairināt bērniņa ādu.

Arau Baby ķermeņa ziepju biezās putas iedarbojas kā starpslānis starp jūsu roku un bērniņa maigo ādu, noņemot netīrumus ar pavisam niecīgu berzi uz ādas.

Ziepes jānomazgā tīrā ūdenī, un tās neatstāj nekādas slidenas paliekas.

 

Pārmērīga skalošana pēc mazgāšanas var izraisīt sausu un raupju ādu.

Arau Baby ziepes ātri noskalojas, neatstājot uz ādas nekādas slidenas paliekas, kuras var atstāt daudzi sintētiski ķermeņa mazgāšanas līdzekļi. Tas samazina kairinājumu no pārmērīgas skalošanas, kā arī ziepju paliekas uz ādas. Arau Baby ziepes ir pilnībā izgatavotas no dabiskām augu sastāvdaļām un satur šiso lapu un rozmarīna lapu ekstraktu labākai ādas kopšanai un attīrošai iedarbībai

Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips