Shiawasedo CLEANSING FOAM (SUMMUS- new brand name)

 • Ražotājs: Shiawasedo
 • Modelis: Cleansing foam
 • Pieejamība: Pieejams
50.00€ 40.00€ Bez nodokļa: 33.06€

PUTAS SEJAS MAZGĀŠANAI (120 GR)

Atvēsinošas, gaisīgas putas saudzīgi un rūpīgi noņem visus netīrumus un kaitīgās vielas, kuras, kaitīgās vides iedarbībā, nonāk uz ādas. Sīki putu burbulīši, iekļūstot ādā, attīra poras. Pilnveidotā formula, kura bagātināta ar biotehnoloģiskām uzturvielām, augu ekstraktiem un antioksidantiem piepilda ādu ar dzīvotspēju un enerģiju. Pateicoties granātābola ekstraktam, kurš ir formulas sastāvā, pēc mazgāšanās ar putām āda paliek mīksta un mitra, kā arī normalizējas dabiskā mitruma cirkulācija ādas šūnās.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Lietojiet no rīta un vakarā. Uzklājiet, nelielā daudzumā, līdzekli uz plaukstas un viegli, pievienojot nedaudz remdenu vai siltu ūdeni, uzputojiet putas. Ar apaļveida kustībām, saudzīgi masējiet sejas ādu, tad rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

 • Skvalans – lipīds, kurš ir dabīgs strūktūrveida komponents. Shiawasedo kosmētikas produktos tiek izmantots skavalns, kurš tiek iegūts no olīvēm. Šis komponents novērš mitruma zudumu.
 • Keramīds 2 – liposomu formā, satur sevī uzlabotu iesūkšanās spēju un instensīvas mitrinošas spējas. Pa cik keramīdi ir pamata struktūrveida komponenti ādas barjeraslānim, šo sastāvdaļu esamība kosmētiskajos produktos ļauj uzlabot un uzturēt epidermas aisragfunkcijas.
 • Ēdelveisa ekstrakts – augu ekstrakts, ko iegūst no ēdelveisa ziediem, kuri satur sevī nepārspētas aisradzības īpašības, pateicoties kurām šis zieds ir spējīgs izdzīvot skarbā alpu klimatā, agresīvos kalnu saules staros un intensīvā UV starojumā, biežu strauju temperatūru maiņu apstākļos, stipros vējos, sniega vētrās, zemā atmosfēriskajā spiedienā.Ir spēcīgs antioksidants, pasargā ādu no brīvajiem radikāliem, kuru iedarbība ir viens no galvenajiem novecošanas iemesliem.
 • Alpu kipas stiebru, lapu un ziedu ekstrakts – reta auga ekstrakts, ziedoša Alpos.  Satur sevī lielu daudzumu oenoteīnu-B, kurš novērš peduktāzes alfa-5, kas novērš lieku ādas tauku izdalīšanos. Satur sevī lielu daudzumu  flavonoīdus, kuri nodrošina intensīvu preiekaisuma iedarbību. Stimulē beta-endorfīnu sintēzi, kas palīdz aisargāt ādu no stresa.
 • Askorbil tetraizopalmitāts – C vitamīns liposomformā. Viegli iekļūst ādā, saglabā retinolu un vitamīnu E (kā arī citus natioksidantus) no oksidēšanās, aizasargā ādu no UV stariem, palēnina novoecošanās procesus.
 • Granātābola ekstrakts – augu ekstrakts, stimulējošs akvaparīnu sintēzi kas palīdz normalizēties mitruma līmenim un atjauno dabīgo mitruma cirkulāciju ādā. Akvaparīni – membrānveida olbaltumvielas, kas veido “ūdens kanāls” membrāšūnās, kuras laiž cauri ūdens molekulas no šūnas un šūnā, nodrošinot dabīgo ūdens cirkulāciju. 2003.gadā pētījumi akvaparīnu jomā tika apbalvoti ar Nobeļa prēmiju.
 • Krusteniskais gialuronāta nātrija polimērs (3D gialurona skābe) ir modificēta hialuronskābes forma, nodrošinoša ilglaicīgu mitrināšanu. Atšķirībā no parastās hialuronskābes molekulām kuras sasaistītas ķēžu virknēs,  krustpolimēra nātrija gialuronāta molekulas saistītas ar trjdimensija molekulāro tīklu. Ikdienišķa metabolisma gaitā enzīmi šķeļ molkulārā tīkla saites atbrīvojot gialurona skābes molekulas.
 • Tokoferols – E vitamīns liposomu formā. Viegli iesūcās ādā, aisargā retinolu no postošās UV staru iedarbības, kā arī darbojās kā antioksidants, nodrošinot šūnu aisardzību no brīvo radikāļu iedarbības.
 • Pantenols – provitamīns B5, liposomu formā. Notur mitrumu un mīkstina ādu.
 • Retinila palmitāts – retinols (A vitamīns) stabilizēta formā. Savienojumā ar C un E vitamīniem mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru, novērš  pigmentācijas plankumu veidošanos, kā ari novērš grumbu veidošanos veicinot kalogēna un glikozamina sintēzi. Kuri nodrošina ādas tvirtumu un mitrinājuma līmeni.
 • Hidrolizēts kalogēns – sīkmolekulāra kalogēna forma, hidrolīzes ceļā sašķelta uz peptīdiem. Pateicoties mazam molekulu izmēram viegli iekļūst ādā, nodrošina ārkārtīgi mitrinošu efektu.
 • Alpu rozes lapu cilmes šūnu ekstrakts – kultivētu cilmes šūnu ekstrakts no rozēm, kuras aug šveices alpu kalnu augstinēs. Stimulē ādas cilmes šūnas, aizsargā šūnas no mitruma zuduma, nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību un citiem ārējās vides faktoriem.
 • Diapeptīda diaminobutirola benzilamīda diacetāts – peptīds ar zemu molekularo masu, kas nodrošina Waglerin1 līdzīgu iedarbību, kurš pretojās nervu impulsu signālu nokļūšanai muskuļos, atslābinot mīmisko muskulatūru. Rada kosmētisko efekte, līdzīgu botoksam, samazina mīmisko grumbu veidošanos.

PIRMS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS

Nelietojiet līdzekli, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.


Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips