FACIAL ESSENCE Shiawasedo (SUMMUS- new brand name)

  • Ražotājs: Shiawasedo
  • Modelis: essence
  • Pieejamība: Pieejams
80.00€ 60.00€ Bez nodokļa: 49.59€

MULTIAKTĪVA ESENCE SEJAS ĀDAI (45ML)

Dotais produkts lieliski kopj ādu, dziļi mitrina, intensīvi baro, palīdz atjaunot tās dzīvotspējīgās funkcijas un piesātina ar jaunu enerģiju. Esence ir radīta uz ļoti efektīvas formulas bāzes, kurā ietilpst vairāk kā 25 rūpīgi atlasīti aktīvie komponenti.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Pēc losjona uzklāšnas uz nomazgātas sejas ādas, paņemiet esences nepieciešamo daudzumu (2-3 spiedieni no dozatora) un ar mīkstām, maigām kustībām uzklājiet uz ādas izmantojot pirkstu spilventiņus vai vates disku. Kad esence iesūcas ādā, uzklājiet sejas ādas krēmu.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Niacinamīds (starpšūnu starpnieks), C vitamīns (antioksidants, veicina aizsardzībupret  UV stariem un kontrolē pigmentāciju), tokoferols un tokoferola acetāts (E vitamīns, kurš satur antioksidantu), nātrija acetil-hialuronāts (aizsargā ādu no mitruma zaudēšanas), acetil glikozamīns (atjaunojoša  sastāvdaļa) karotīns (antioksidants), alanīns (aminoskābe, saista mitrumu) Urea (atjaunojoša sastāvdaļa), hidrolizēta hialuronskābe (hialuronskābe, smalkas molekulmasas forma, kas spēj iekļūt ādā caur starpšūnu telpu,pateicoties mazam molekulārajam izmēram un mitrina ādu no iekšpuses) Hidrogenēts lecitīns (starpšūnu mediators), pantenols (provitamīns B5, saglabā mitrumu, mīkstina ādu); retinila palmitāts (stabilizēta retinola  forma, antioksidants, novērš  pigmentu plankumus un grumbas), sake nogulšņu ekstrakts (mitrinošs, kondicionējoša sastāvdaļa), sojas sterīns (taukskābe, antioksidants), hidrolizēts elastīns (atjaunojošs, kondicionējoša sastāvdaļa), nātrija hialuronāts ( mitrinoša, reģenerējoša, kondicionējoša sastāvdaļa), ginseng sakņu ekstrakts (antioksidants, kondicionējoša viela) pieniņu ekstrakts  (kondicionējoša viela) hidrolizēts kolagēns (kolagēns mazmolekulārs, kas spēj iekļūt ādā caur starpšūnu telpu, pateicoties mazam molekulu izmēram un mitrina ādu no iekšpuses); Koenzīms Q10 (antioksidants) lecitīna ekstrakts, Reiši sēņu ekstrakts (antioksidants), Keramīdi 1, 2, 3, 6II (atjaunojošas sastāvdaļas), sojas sēklu ekstrakts (ekstrakts no sojas, kas ir antioksidants, pretiekaisuma līdzeklis, mīkstinošs, uzlabo ādas elastību), rīsu kliju eļļa (mīkstina, antioksidants) succinoyl atelocollagen (mitrinšs, kondicionējoša sastāvdaļa), ūdenī šķīstošs kolagēns (mitrinšs, kondicionējoša sastāvdaļa), nātrija hialuronāts ( «3D hialuronskābe, nodrošina ilgtermiņa mitrināšanu); platīns (kondicionējoša sastāvdaļa, antioksidants), glikosfingolipīdu rīsu klijas (notur mitrumu), palmitoila tripeptīds 1 (peptīdu starpšūnu mediators), palmitoila pentapeptīds-4 (peptīdu starpšūnu starpnieks), palmitoila tetrapeptids-7 (peptīds, inhibējošs iekaisuma procesus, un ar to saistītos novecošnas procesus), fullerēns (antioksidants)

PIRMS ESENCES LIETOŠANAS

Nelietojiet esenci, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips