ACU KRĒMS Shiawasedo (SUMMUS- new brand name)

 • Ražotājs: Shiawasedo
 • Modelis: Eye cream
 • Pieejamība: Pieejams
83.00€ 70.00€ Bez nodokļa: 57.85€

ACU KRĒMS (18 G)

Šis burvīgais krēms, kurš radīts delikātai acu zonai, piesātina ādu ar sastāvdaļām, kas ir identiskas ādas struktūras komponentiem (skvalāns, gialurona skābe, kalogēns, keramīdi), funkcionālām sastāvdaļām, augu šūnām, vitamīniem, spēcīgiem antioksidantiem u.c. sastāvdaļām ar pretnovecošanas iedarbību. Formula, kura bagāta ar uzturvielām, sekmē nepieciešamo mitrināšanu, intensīvi atjauno ādas dabisko stāvokli un palīdz tai izskatīties jaunākai. Divi augu izcelsmes polimēri – auzu graudu un saldās mandeles ekstrakti – padara acu kontūru izteiktāku, nodrošina tūlītēju liftinga efektu un izlīdzina sejas mikroreljefu aizpildot un intensīvi izlīdzinot grumbas.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Uzklājiet uz iepriekš attīrītas ādas ap acīm. Ar aplikātora palīdzību, kas atrodas tūbiņas galā, vieglām, masējošām kustībām, augšpusē un apakšpusē, sākot no acs iekšējā stūra, uzklājiet nelielu daudzumu (rīsa grauda lielumā) krēma pievēršot uzmanību grumbiņu zonai.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

 • Skvalans – lipīds, kurš ir dabīgs strūktūrveida komponents. Shiawasedo kosmētikas produktos tiek izmantots skavalns, kurš tiek iegūts no olīvēm. Šis komponents novērš mitruma zudumu.
 • Tokoferols – E vitamīns liposomu formā. Viegli iesūcās ādā, aisargā retinolu no postošās UV staru iedarbības, kā arī darbojās kā antioksidants, nodrošinot šūnu aisardzību no brīvo radikāļu iedarbības.
 • Keramīds 2 – liposomu formā, satur sevī uzlabotu iesūkšanās spēju un instensīvas mitrinošas spējas. Pa cik keramīdi ir pamata struktūrveida komponenti ādas barjeraslānim, šo sastāvdaļu esamība kosmētiskajos produktos ļauj uzlabot un uzturēt epidermas aisragfunkcijas.
 • Saldu mandeļu sēklu ekstrakts – augstmolekulārs polimērs no saldo madeļu peptīdiem. Ātri un viemērīgi izlīdzinās pa ādas virsmu, dodot tai gludumu un izlīdzinot grumbas.
 • Auzu graudu ekstrakts – dabīgs augstmolekulārs trīsdimensiju polimērs, iegūts no auzu graudiem. Nodrošina tūlītēja liftinga efektu.
 • Ēdelveisa ekstrakts – augu ekstrakts, ko iegūst no ēdelveisa ziediem, kuri satur sevī nepārspētas aisradzības īpašības, pateicoties kurām šis zieds ir spējīgs izdzīvot skarbā alpu klimatā, agresīvos kalnu saules staros un intensīvā UV starojumā, biežu strauju temperatūru maiņu apstākļos, stipros vējos, sniega vētrās, zemā atmosfēriskajā spiedienā.Ir spēcīgs antioksidants, pasargā ādu no brīvajiem radikāliem, kuru iedarbība ir viens no galvenajiem novecošanas iemesliem.
 • Alpu kipas stiebru, lapu un ziedu ekstrakts – reta auga ekstrakts, ziedoša Alpos.  Satur sevī lielu daudzumu oenoteīnu-B, kurš novērš peduktāzes alfa-5, kas novērš lieku ādas tauku izdalīšanos. Satur sevī lielu daudzumu  flavonoīdus, kuri nodrošina intensīvu preiekaisuma iedarbību. Stimulē beta-endorfīnu sintēzi, kas palīdz aisargāt ādu no stresa.
 • Askorbil tetraizopalmitāts – C vitamīns liposomformā. Viegli iekļūst ādā, saglabā retinolu un vitamīnu E (kā arī citus natioksidantus) no oksidēšanās, aizasargā ādu no UV stariem, palēnina novoecošanās procesus.
 • Atelokolagēna sukcinīls – ir augstattīrības kolagēna forma ar uzlabotu šķīdību un pastiprinātām hipoalerģiskām īpašībām. Nodrošinas ādas elastības uzabošanos un dod tai lielisku mitrinājuma efektu.
 • Krusteniskais gialuronāta nātrija polimērs (3D gialurona skābe) ir modificēta hialuronskābes forma, nodrošinoša ilglaicīgu mitrināšanu. Atšķirībā no parastās hialuronskābes molekulām kuras sasaistītas ķēžu virknēs,  krustpolimēra nātrija gialuronāta molekulas saistītas ar trjdimensija molekulāro tīklu. Ikdienišķa metabolisma gaitā enzīmi šķeļ molkulārā tīkla saites atbrīvojot gialurona skābes molekulas.
 • Pantenols – provitamīns B5, liposomu formā. Notur mitrumu un mīkstina ādu.
 • Retinila palmitāts – retinols (A vitamīns) stabilizēta formā. Savienojumā ar C un E vitamīniem mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru, novērš  pigmentācijas plankumu veidošanos, kā ari novērš grumbu veidošanos veicinot kalogēna un glikozamina sintēzi. Kuri nodrošina ādas tvirtumu un mitrinājuma līmeni.
 • Hidrolizēts kalogēns – sīkmolekulāra kalogēna forma, hidrolīzes ceļā sašķelta uz peptīdiem. Pateicoties mazam molekulu izmēram viegli iekļūst ādā, nodrošina ārkārtīgi mitrinošu efektu.
 • Alpu rozes lapu cilmes šūnu ekstrakts – kultivētu cilmes šūnu ekstrakts no rozēm, kuras aug šveices alpu kalnu augstinēs. Stimulē ādas cilmes šūnas, aizsargā šūnas no mitruma zuduma, nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību un citiem ārējās vides faktoriem.
 • Sojas izoflavonu liposomas ir sieviešu dzimumhormonu estrogēnu augu analogs, kas ir spējīgas mijiedarboties ar estrogēnu receptoriem, izraisot kompleksu atjaunojošu iedarbību uz ādu. Liposomālā forma ļauj sojas izoflavoniem labāk iekļūt ādā. Uztur ādas mirdumu un elastību, ierobežo kalogēna un gialurona skābes sintēzes pazemināšanos kas radies siviešu dzimumhormonu samazināšanās rezultātā.
 • Palmitoila diapeptīda-5 diaminobutirola hidroksitreonīns un Palmitoila diapeptīda-5 diamīn hidroksibutirāts – funkcionāli-peptīdu kompleks no diviem peptīdu veidiem. Iedarbojās uz svarīgākajiem proteīniem, dermo-epidermālajiem savienojumiem, nodrošinot dermas un epidermas svienojamību. Šī savienojuma traicēšana ved pie slābuma, nokarenības un ādas savītības, Šo divu peptīdu kombinācija nodrošina ādas struktūrisku veselumu un saglabā elastību.
 • Palmitoila tripeptīds-5  -  īsais peptīds, kurš sastāv no trijām aminoskābēm. Aktivizē transofrmējošās augšanas faktora funkciju  (TGF-β), kas stimulē kalogēna šūnu      sintēzi fibroplastu šūnās.

PIRMS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS

Nelietojiet līdzekli, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.


Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips