"Gludi un taisni" Šampuns Tsubaki Smooth 450 ml. + "Gludi un taisni" matu kondicionieris Tsubaki Smooth 450 ml

"Gludi un taisni" Šampuns Tsubaki Smooth 450 ml. + "Gludi un taisni" matu kondicionieris Tsubaki Smooth 450 ml

  • Ražotājs: Shiseido
  • Modelis: SHISEIDO Smooth Shampoo+Conditioner 461721+461745
  • Pieejamība: Pieejams
60.00€ 42.00€ Bez nodokļa: 34.71€
This product has a maximum quantity of 10

Smooth & Straight šampūns ir rekomendēts, lai koptu nepaklausīgus un sprogainus matus, palīdz novērst matu pūkošanos un velšanos. Sastāvā esošā kamēlijas eļļa, citrona esence, bišu māšu pieniņš un sojas olbaltumvielas ieplūst dziļi matu struktūrā, nodrošina efektīvu mitrināšanu un atjaunošanu, aizsargā pret lūzumiem un bojāšanos. Mati kļūst mīksti un zīdaini, gludi un taisni visā garumā - no saknēm līdz matu galiņiem.

Lietošanas veids: Uzklājiet šampūnu uz mitriem matiem, iemasējiet līdz izveidojas putas, pēc tam rūpīgi nomazgājiet ar ūdeni. Ja nepieciešams, procedūru var atkārtot.

+

"Smooth & Straight" matu kondicionieris ar kamēlijas eļļu izgludina arī nepaklausīgus un sprogainus matus, novērš matu pūkošanos, vijumu veidošanos un savēlušos matus. Mati kļūst mīksti un zīdaini, gludi un taisni visā garumā - no saknēm līdz galiņiem. Sastāvā esošā kamēlijas eļļa, citrona esence, bišu māšu pieniņš un sojas olbaltumvielas ieplūst dziļi matu struktūrā, nodrošina efektīvu mitrināšanu un atjaunošanu, aizsargā pret lūzumiem un bojāšanos. Mati kļūst spēcīgāki un elastīgāki, iegūst spīdumu un gludumu. Kondicionierim ir antistatisks efekts, nepadara matus smagus un atvieglo ķemmēšanu.

Lietošanas veids: pēc šampūna lietošanas uzklājiet gaisa kondicionieri visā matu garumā (no saknēm līdz galiņiem), maigi iemasējiet un nomazgājiet ar ūdeni!


Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips