LOSJONS SEJAS ĀDAI Shiawasedo (SUMMUS- new brand name)

  • Ražotājs: Shiawasedo
  • Modelis: Lotion
  • Pieejamība: Pieejams
45.00€ 35.00€ Bez nodokļa: 28.93€

LOSJONS SEJAS ĀDAI (150ML)

Pateicoties ekskluzīvai formulai, kas apvieno vairāk kā 25 aktīvas komponentes, losjons maksimāli efektīvi mitrina, atsvaidzina, nomierina un mīkstina ādu, noņem nogurumu, neitralizē apkārtējās vides nelabvēlīgos iedarbības rezultātu un stresu, saudzīgi tonizē un atjauno ādu.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Nomazgājiet seju. Uzlejiet nelielu daudzumu losjona (aptuveni 1.5-2ml) uz plaukstas vai vates diska un ar maigām kustībām uzklājiet to uz sejas ādas. Pēc tam uzklājiet esenci un/ vai krēmu.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

nātrija acetil hialuronāts (aizsargā ādu no mitruma zaudēšanas), hidrolizētas hialuronskābes (sīku molekulmasu forma no hialuronskābes, kas spēj iekļūt ādā caur starpšūnu telpu, pateicoties mazam molekulu izmēram, mitrina ādu no iekšpuses), niacinamīds (starpšūnu starpnieks), C vitamīns (antioksidants, veicina aizsardzību pret UV stariem un kontrolē pigmentāciju), tokoferols un tokoferola acetāts (E vitamīns, antioksidants), acetil glikozamīns (atjaunojoša sastāvdaļa), karotīns (antioksindants), alanīns (aminoskābe, saista mitrumu), Urea (atjaunojoša sastāvdaļa), pantenols (provitamīns B5, saglabā mitrumu, mīkstina ādu); Sake mogulšņu ekstrakts (mitrina, kondicionē vielas), nātrija hialuronāts (mitrinoši reģenerē, kondicionējoša sastāvdaļa) hidrolizēts elastīns (atjaunojoša, kondicionējoša sastāvdaļa), hidrogenēta lecitīns (starpšūnu starpnieks), Žeņšeņa sakņu ekstrakts (antioksidants, kondicionējošs ingredients) hidrolizēts kolagēns ( zemas molekulmasas kolagēns, spēj iekļūt ādā caur starpšūnu telpu, pateicoties mazam molekulu izmēram un mitrina ādu no iekšpuses); pieniņu ekstrakts (kondicionējoša sastāvdaļa) retinila palmitāts (stabilizēta forma, antioksidants, novērš pigmenta plankumus un grumbas) sēņu ekstrakts, Reiši  ekstrakts (antioksidants), sojas sēklas (ekstrakts no sojas, kas ir antioksidants, pretiekaisuma līdzeklis, atjaunojošs , mitrina un uztur ādas elastību), succinoyl atelocollagen (mitrinošs, kondicionējoša sastāvdaļa), ūdenī šķīstošs kolagēns (mitrinošs, kondicionējoša sastāvdaļa), sojas sterīns (taukskābe, antioksidants), koenzīms Q10 (koferments, antioksidants), lecitīns, platīns (kondicionējoša sastāvdaļa, antioksidants), Keramīds 1, 2, 3, 6II (atjaunojošas sastāvdaļas) rīsu kliju eļļa (mīkstina, antioksidants) krustenisko polimēru nātrija hialuronāts ( «3D hialuronskābe", kas nodrošina ilgtermiņa mitrināšanu); palmitoila tripeptīds 1 (peptīdu starpšūnu starpnieks), palmitoila pentapeptīds-4 (peptīdu starpšūnu starpnieks), palmitoila tetrapeptids-7 (peptīds, inhibē iekaisums un ar to saistīto ādas novecošanos), glikosfingolipīdu rīsu klijas (notur mitrumu), fullerēns ( antioksidants)

PIRMS LOSJONA LIETOŠANAS

Nelietojiet losjonu, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.


Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips