Medela Harmony™ Manuālais 2-fāzu atsūkšanas piena sūknis 005.2060

Medela Harmony™ Manuālais 2-fāzu atsūkšanas piena sūknis 005.2060

  • Ražotājs: Medela
  • Modelis: Medela Harmony™ 044721
  • Pieejamība: Pieejams
42.00€ Bez nodokļa: 37.50€
This product has a maximum quantity of 5

Viens no vispopulārākajiem manuālajiem piena sūkņiem pasaulē ar 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģiju, atdarinot dabisku krūtsgalu zīšanas procesu, ļaujot īsākā laikā iegūt vairāk piena. Manuālais piena sūknis māmiņām noder kā lielisks risinājums ceļojumu laikā vai kā alternatīva elektriskajam piena sūknim.


Lietošanas veids: 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips: Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu.  Otrajā fāzē – lēns, mierīgs atsūkšanas ritms, atdarina zīšanas procesu, nodrošinot regulāru piena plūsmu. Piena sūkņa ergonomiskais, kustīgais gumijas rokturis nodrošina efektīvu un komfortablu piena atsūkšanu.Nav nepieciešamas baterijas vai elektriskais tīkls, lai darbinātu ierīci, tā nerada troksni. Piena sūknis  viegli saliekamas, lietojamas un tīrāmas. Piemērojams vakuuma sūkņa līmenis nodrošina komfortablu piena atsūkšanas procesu.

Sastāvs: Komplektā iekļauta M izmēra (24 mm) piltuve, iespējams pasūtit arī S (21 mm), L (27 mm), XL (30 mm) un XXL (36 mm) izmēra piltuves.

Izmērs:24 x 19 x 8,5cm – maza, viegla un portatīva ierīce.
Brillante.lv © 2020

Salidzini.lv logotips