Mitrinošs pieniņš Urea Body Milk Shiseido 150 ml

  • Ražotājs: Shiseido
  • Modelis: Shiseido Body Milk 150ml 864171
  • Pieejamība: Pieejams
16.00€ 14.00€ Bez nodokļa: 11.57€
This product has a maximum quantity of 10

Viegls, lieliski mitrinošs pieniņš bez smaržas. Uzsūcās ātri un neatstāj pēdas. Urea sērijas aktīvie komponenti - 10% urīnskābes un aminoskābes, pateicoties kurām pieniņš lieliski mīkstina sausu ādu un aizsargā to no nelabvēlīgu ārējo faktoru iedarbības. Novērš lobīšanās un atjauno ādas krāsu. Rezultāts ir redzams jau nedēļas laikā.

Lietošana: optimāli uzklājiet pieniņu uz ķermeņa ādas pēc dušas, maigi iemasējiet līdz pilnīgai iesūkšanai. Lieliski piemērots rokām, ja Jūs dodat priekšroku vieglām tekstūrām. Japāņi atzīmē situācijas uzlabošanos ar ieaugušiem matiņiem, kopumā šim pieņam no visas Urea Shiseido sērijas ir visaugstākais reitings patērētāju vidū.

SASTĀVS: Ūdens, glicerīns, vazelīna eļļa, BG, cetiloktānoāts, urīnviela, dimetokons, cetanols, vazelīns, glicerils stearāts (SE), PEG-60 glicerilizostearāts, glicīns, stearīna skābe, izostearīna skābe, begenskābe, kālija bikarbonāts, kālija stearāts, kālija karbonāts, nātrija citrāts, k;alija izosterāts, kālija begenāts, mentols, edetāts, parabēni.

Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips