Shiawasedo PEELING GEL (SUMMUS- new brand name)

 • Ražotājs: Shiawasedo
 • Modelis: peling gel
 • Pieejamība: Pieejams
80.00€ 70.00€ Bez nodokļa: 57.85€

PĪLINGS – ŽELEJA (200 GR)

Mīksts pīlings – želeja saudzīgi notīra poras, palīdz ādai labāk uzņemt vitamīnus un citas vērtīgas vielas no krēmiem un maskām, izlīdzina sejas ādu, uzlabo sejas kolorītu un izlīdzina gan sīkas, gan palielas grumbiņas. Pateicoties sabalansētiem ingredientu savienojumiem, vitamīniem un antioksidantiem uzlabojas asinsrite ādā, līdz ar to tā pilnvērtīgāk uzņem skābekli, kā arī atjaunojas veselīga ādas krāsa. Rūgtā apelsīna zieda ekstrakts mīkstina ādu un noņem uztūkumu.
Attīrītā un atjaunotā āda paliek samtaina, maiga un mirdzoša.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Lietojiet līdzekli 1-2 reizes nedēļā. Ar saudzējošām, apļveida masējošām kustībām, uzklājiet uz notīrītas, sausas ādas, izvairoties no līdzekļa nokļūšanas acu zonā. Noskalojiet ar siltu ūdeni.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

 • Skvalans – lipīds, kurš ir dabīgs strūktūrveida komponents. Shiawasedo kosmētikas produktos tiek izmantots skavalns, kurš tiek iegūts no olīvēm. Šis komponents novērš mitruma zudumu.
 • Hidrolizēts lecitīns mīkstina ādu, stimulē lipīdu apmaiņu, veicina ādas barjerfunkcijas atjaunošanos.
 • Keramīds 2 – liposomu formā, satur sevī uzlabotu iesūkšanās spēju un instensīvas mitrinošas spējas. Pa cik keramīdi ir pamata struktūrveida komponenti ādas barjeraslānim, šo sastāvdaļu esamība kosmētiskajos produktos ļauj uzlabot un uzturēt epidermas aisragfunkcijas.
 • Ēdelveisa ekstrakts – augu ekstrakts, ko iegūst no ēdelveisa ziediem, kuri satur sevī nepārspētas aisradzības īpašības, pateicoties kurām šis zieds ir spējīgs izdzīvot skarbā alpu klimatā, agresīvos kalnu saules staros un intensīvā UV starojumā, biežu strauju temperatūru maiņu apstākļos, stipros vējos, sniega vētrās, zemā atmosfēriskajā spiedienā.Ir spēcīgs antioksidants, pasargā ādu no brīvajiem radikāliem, kuru iedarbība ir viens no galvenajiem novecošanas iemesliem.
 • Alpu kipas stiebru, lapu un ziedu ekstrakts – reta auga ekstrakts, ziedoša Alpos.  Satur sevī lielu daudzumu oenoteīnu-B, kurš novērš peduktāzes alfa-5, kas novērš lieku ādas tauku izdalīšanos. Satur sevī lielu daudzumu  flavonoīdus, kuri nodrošina intensīvu preiekaisuma iedarbību. Stimulē beta-endorfīnu sintēzi, kas palīdz aisargāt ādu no stresa.
 • Askorbil tetraizopalmitāts – C vitamīns liposomformā. Viegli iekļūst ādā, saglabā retinolu un vitamīnu E (kā arī citus natioksidantus) no oksidēšanās, aizasargā ādu no UV stariem, palēnina novoecošanās procesus.
 • Krusteniskais gialuronāta nātrija polimērs (3D gialurona skābe) ir modificēta hialuronskābes forma, nodrošinoša ilglaicīgu mitrināšanu. Atšķirībā no parastās hialuronskābes molekulām kuras sasaistītas ķēžu virknēs,  krustpolimēra nātrija gialuronāta molekulas saistītas ar trjdimensija molekulāro tīklu. Ikdienišķa metabolisma gaitā enzīmi šķeļ molkulārā tīkla saites atbrīvojot gialurona skābes molekulas.
 • Rūgtā apelsīna ziedu ekstrakts – augu ekstrakts, kurš bagāts ar flavonoīdiem. Stimulē lipolīzes (tauku šķelšanās) procesu zemādas tauku šķiedrvielās, aktivizē metabolismu, piemīt prettūskas darbība.
 • Tokoferols – E vitamīns liposomu formā. Viegli iesūcās ādā, aisargā retinolu no postošās UV staru iedarbības, kā arī darbojās kā antioksidants, nodrošinot šūnu aisardzību no brīvo radikāļu iedarbības.
 • Pantenols – provitamīns B5, liposomu formā. Notur mitrumu un mīkstina ādu.
 • Retinila palmitāts – retinols (A vitamīns) stabilizēta formā. Savienojumā ar C un E vitamīniem mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru, novērš  pigmentācijas plankumu veidošanos, kā ari novērš grumbu veidošanos veicinot kalogēna un glikozamina sintēzi. Kuri nodrošina ādas tvirtumu un mitrinājuma līmeni.
 • Hidrolizēts kalogēns – sīkmolekulāra kalogēna forma, hidrolīzes ceļā sašķelta uz peptīdiem. Pateicoties mazam molekulu izmēram viegli iekļūst ādā, nodrošina ārkārtīgi mitrinošu efektu.
 • Alpu rozes lapu cilmes šūnu ekstrakts – kultivētu cilmes šūnu ekstrakts no rozēm, kuras aug šveices alpu kalnu augstinēs. Stimulē ādas cilmes šūnas, aizsargā šūnas no mitruma zuduma, nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību un citiem ārējās vides faktoriem.
 • Diapeptīda diaminobutirola benzilamīda diacetāts – peptīds ar zemu molekularo masu, kas nodrošina Waglerin1 līdzīgu iedarbību, kurš pretojās nervu impulsu signālu nokļūšanai muskuļos, atslābinot mīmisko muskulatūru. Rada kosmētisko efekte, līdzīgu botoksam, samazina mīmisko grumbu veidošanos.
 • Palmitoila diapeptīda-5 diaminobutirola hidroksitreonīns un Palmitoila diapeptīda-5 diamīn hidroksibutirāts – funkcionāli-peptīdu kompleks no diviem peptīdu veidiem. Iedarbojās uz svarīgākajiem proteīniem, dermo-epidermālajiem savienojumiem, nodrošinot dermas un epidermas svienojamību. Šī savienojuma traicēšana ved pie slābuma, nokarenības un ādas savītības, Šo divu peptīdu kombinācija nodrošina ādas struktūrisku veselumu un saglabā elastību. 

PIRMS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS

Nelietojiet līdzekli, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips