Zobu birste ar fiksātoru piena zobiem. 8-12 mēnešiem

  • Ražotājs: Pigeon
  • Modelis: Pigeon Toothbrush 8 105057
  • Pieejamība: Pieejams
13.00€ 10.00€ Bez nodokļa: 8.26€
This product has a maximum quantity of 10

obu birste Pigeon - pakāpeniska bērna mācīšanas sistēma patstāvīgai zobu tīrīšanai jau no pirmā zoba! Soļu sistēma mazuļa pieradināšanai pie ikdienas higiēnas. Katrs solis atbilst bērna vecumam un attīstībai. Mīksta birste attīra netīrumus, netraumējot piena zobu emāliju un smaganas. Neslidens, mīksts un ērts rokturis zīdainim. Drošības riņķis pasargā no nejaušas traumas (solim 1 un 2). Solis 1: Bērna pakāpeniska pieradināšana pie sajūtas ar zobu birsti mutē, no pirmā zoba parādīšanās brīža (6 + mēnesis). Saudzīgi masē smaganas zobu šķilšanās laikā. Solis 2: Apmācība ar attiecīgajām kustībām, no priekšējo zobu parādīšanās brīža (8 + mēnesis). Solis 3: patstāvīgās tīrīšanas treniņš (12 + mēneši). Izgatavoti no droša materiāla, nesatur Bisfenolu A.


Sastāvs:

Polipropilēns, Stirens-etilēns-propilēns (SESS), Polibutilēns Teftalāts

Birstes sterilizācijas veids:

Solis 1, solis 2. Drīkst sterilizēt ar vārīšanu (3 –5 min.), tvaika sterilizatorā (sekojot sterilizatora instrukcijai), SVF krāsns (izmantojot speciālas sterilizācijas ierīces), kā arī ar speciāliem ķīmiskiem līdzekļiem.

Solis 3: ieteicams nomazgāt ar ūdeni, izmantojot pudeļu un dārzeņu mazgāšanas līdzekli Pigeon. Apstrādei var izmantot arī dezinfekcijas vai spirta šķīdumu. NAV pieļaujama apstrāde ar vārīšanu, tvaiku, SVČ.


Brillante.lv © 2020

Salidzini.lv logotips