Shiawasedo WHITE SERUM (SUMMUS- new brand name)

 • Ražotājs: Shiawasedo
 • Modelis: White serrum
 • Pieejamība: Pieejams
80.00€ 70.00€ Bez nodokļa: 57.85€

BALINOŠS SERUMS SEJAS ĀDAI (35 ML)

Pateicoties ekskluzīvai formulai, kas apvieno efektīvus balinošos komponentus, tādus kā augu ekstrakti, antioksidanti un vitamīni, šis unikālais serums nodrošina balinošo efektu uz ādas, padara starojošu sejas ādas toni. Serums cīnās ar hiperpigmentācijas sekām, tumšiem plankumiem un apsārtumu, izlīdzina dabisko ādas toni. Askorbil glikozoīds un trejzobu akmeņlauzītes ekstrakts novērš melanīna sintēzi, kura rada hiperpigmentāciju un tumšo plankumu rašanos. Dikālija glicirizāts novērš iekaisuma procesus uz ādas un pretojās pigmentācijas attīstībai kura radusies dēl iekaisuma vai ādas tūskas.  Pojenes saknes ekstrakts stimulē epidermas šūnu atjaunošanos, kā rezultātā hiperpigmentācijas zonas un tumšiem plankumi ātrāk pazūd no ādas virsmas.
Japānas aprikozes ekstrakts, kurš ietilpst formulas satāvā, nodrošina balinošo efektu uz ādas, padara starojošu sejas ādas toni.
Āda izskatās veselīga un svaiga.

ĀDAS TIPS

Piemērots visām vecuma grupām un ādas tipiem.

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Lietojiet līdzekli vakarā un no rīta pēc ādas attīrīšanas un losjona lietošanas. Paņemiet nelielu daudzumu seruma (2-3 spiedieni no dozatora). Ar pirksu vai vates diska palīdzību, uzklājiet mīkstām, saudzīgām kustībām uz sejas ādas. 

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

 • Askorbil klikozīds (C vitamīns) – stabilizēta C vitamīna forma. Nodrošina aizsardzību pret brīvajiem radikāliem un UV starojumu, novērš tirozināzes aktivitāti, kura piedalās melanīna sintēzē. Cīnās ar pigmentāciju, izlīdzina ādas toni.
 • Tokoferols – E vitamīns liposomu formā. Viegli iesūcās ādā, aisargā retinolu no postošās UV staru iedarbības, kā arī darbojās kā antioksidants, nodrošinot šūnu aisardzību no brīvo radikāļu iedarbības.
 • Dikālija glicirizāts – antioksidants, kuram piemīt pretiekaisuma un mīkstinošas īpašības
 • Skvalans – lipīds, kurš ir dabīgs strūktūrveida komponents. Shiawasedo kosmētikas produktos tiek izmantots skavalns, kurš tiek iegūts no olīvēm. Šis komponents novērš mitruma zudumu.
 • Keramīds 2 – liposomu formā, satur sevī uzlabotu iesūkšanās spēju un instensīvas mitrinošas spējas. Pa cik keramīdi ir pamata struktūrveida komponenti ādas barjeraslānim, šo sastāvdaļu esamība kosmētiskajos produktos ļauj uzlabot un uzturēt epidermas aisragfunkcijas.
 • Ēdelveisa ekstrakts – augu ekstrakts, ko iegūst no ēdelveisa ziediem, kuri satur sevī nepārspētas aisradzības īpašības, pateicoties kurām šis zieds ir spējīgs izdzīvot skarbā alpu klimatā, agresīvos kalnu saules staros un intensīvā UV starojumā, biežu strauju temperatūru maiņu apstākļos, stipros vējos, sniega vētrās, zemā atmosfēriskajā spiedienā.Ir spēcīgs antioksidants, pasargā ādu no brīvajiem radikāliem, kuru iedarbība ir viens no galvenajiem novecošanas iemesliem.
 • Alpu kipas stiebru, lapu un ziedu ekstrakts – reta auga ekstrakts, ziedoša Alpos.  Satur sevī lielu daudzumu oenoteīnu-B, kurš novērš peduktāzes alfa-5, kas novērš lieku ādas tauku izdalīšanos. Satur sevī lielu daudzumu  flavonoīdus, kuri nodrošina intensīvu preiekaisuma iedarbību. Stimulē beta-endorfīnu sintēzi, kas palīdz aisargāt ādu no stresa.
 • Askorbil tetraizopalmitāts – C vitamīns liposomformā. Viegli iekļūst ādā, saglabā retinolu un vitamīnu E (kā arī citus natioksidantus) no oksidēšanās, aizasargā ādu no UV stariem, palēnina novoecošanās procesus.
 • Krusteniskais gialuronāta nātrija polimērs (3D gialurona skābe) ir modificēta hialuronskābes forma, nodrošinoša ilglaicīgu mitrināšanu. Atšķirībā no parastās hialuronskābes molekulām kuras sasaistītas ķēžu virknēs,  krustpolimēra nātrija gialuronāta molekulas saistītas ar trjdimensija molekulāro tīklu. Ikdienišķa metabolisma gaitā enzīmi šķeļ molkulārā tīkla saites atbrīvojot gialurona skābes molekulas.
 •  Trejzobu akmeņlauzītes ekstrakts - novērš melanīna sintēzi, kura rada hiperpigmentāciju un tumšo plankumu rašanos. Šis ekstrakts tiek iegūds no daudzgadīga zālauga, kurš sastopams japānā. Palīdz cīņā ar ādas hiperpigmentāciju, apgrūtinot melanīna teansportu. Ādas hiperpigmentācija nozīmē liela melanīna koncentrēšanos – pigmentālas vielas kas nodrošinas ādas krāsu. Melanīns sintizējās īpašās šūnās – melanocītos, nokļūst šūnās keranocīti un aizsāk pigmentācijas procesu. Trejzobu akmeņlauzītes ekstrakts bloķē melanīna transportu no melanocītiem uz keranocītiem, kā rezultātā pigmentācijas proces neaktivizējās. Bez tā, melanīns iekrājas iekš melanacītiem un melanīna sintēze apstājas.
 • Japānas abrikoses ekstrakts atjauno ādas dzidrumu un dabīgo mirdzumu, novēršot olbaltumvielu glikāciju, kas dod ādai dzeltenīgi – zemainu toni. Glikācija – olbaltumuvielu bojājumu process, kurš rodas oksidatīvā stresa rezultātā. Oksidatīvais stress ved pie paātrinātas novecošanas, pa cik palielina brīvo radikālu (aktīvā skābekļa molekulas, kas bojā audus) sintēzi mitohondrijos, pazemina antioksidantu enzīmu pieejamību, kā ari izsauc olbaltumvielu glikāciju. Glikācijas gala produkti neizvadās nedz no šūnām, nedz no organisma kopumā, un akumulējoties izsauc apmaiņas procesus.
 • Pantenols – provitamīns B5, liposomu formā. Notur mitrumu un mīkstina ādu.
 • Retinila palmitāts – retinols (A vitamīns) stabilizēta formā. Savienojumā ar C un E vitamīniem mīkstina ādu un uzlabo tās struktūru, novērš  pigmentācijas plankumu veidošanos, kā ari novērš grumbu veidošanos veicinot kalogēna un glikozamina sintēzi. Kuri nodrošina ādas tvirtumu un mitrinājuma līmeni.
 • Hidrolizēts kalogēns – sīkmolekulāra kalogēna forma, hidrolīzes ceļā sašķelta uz peptīdiem. Pateicoties mazam molekulu izmēram viegli iekļūst ādā, nodrošina ārkārtīgi mitrinošu efektu.
 • Pojenes saknes ekstrakts – stimulē epidermas šūnu atjaunošanos, kā rezultātā hiperpigmentācijas laukumi un tumšie plankumi ātrāk pazūs no ādas virsmas. Ar vecumu pigmentācijas ātrums palēninās, un ādas šūnu atjaunošanās pamazām pazeminās.  Neatjaunotajās ādas šunās saglabājas lielāks melanīna daudzums un lielāks glikācijas gala produktu daudzums, bet āda kļūst vairāk pakļauta hiperpigmentācijas rasšanās iespējai, kā aŗī citu ar UV starojumu saaistītu problēmu rasšanās riskiem. Pojenes saknes ekstrakts palielina ādas keratinizāciju un veicina šūnu atjaunošanās normalizāciju.
 • Alpu rozes lapu cilmes šūnu ekstrakts – kultivētu cilmes šūnu ekstrakts no rozēm, kuras aug šveices alpu kalnu augstinēs. Stimulē ādas cilmes šūnas, aizsargā šūnas no mitruma zuduma, nodrošina aizsardzību pret UV staru iedarbību un citiem ārējās vides faktoriem.
 • Sojas izoflavonu liposomas ir sieviešu dzimumhormonu estrogēnu augu analogs, kas ir spējīgas mijiedarboties ar estrogēnu receptoriem, izraisot kompleksu atjaunojošu iedarbību uz ādu. Liposomālā forma ļauj sojas izoflavoniem labāk iekļūt ādā. Uztur ādas mirdumu un elastību, ierobežo kalogēna un gialurona skābes sintēzes pazemināšanos kas radies siviešu dzimumhormonu samazināšanās rezultātā.
 • Palmitoila tripeptīds-5  -  īsais peptīds, kurš sastāv no trijām aminoskābēm. Aktivizē transofrmējošās augšanas faktora funkciju  (TGF-β), kas stimulē kalogēna šūnu sintēzi fibroplastu šūnās. 

PIRMS LĪDZEKĻA LIETOŠANAS

Nelietojiet līdzekli, ja ir bojāta (tūska, ekzēma, sakairināta u.c) āda. Ja produkts nav piemērots jūsu ādai, kā arī diskomforta vai kairinājuma gadījumā, pārtrauciet to lietot un konsultējieties ar dermatologu. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs. Ja tomēr līdzeklis iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās lielā daudzumā ūdens. Neuzglabājiet pārāk augstā vai zemā temperatūrā, sargājiet no tiešiem saules stariem. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.


Brillante.lv © 2019

Salidzini.lv logotips